Prognoza ceny Litecoina: LTC / USD waha się powyżej poziomu 50 USD, może spotkać dalszy spadek

LTC / USD kosztuje 51 USD po ostatnim załamaniu. Poprzedni trend wzrostowy został unieważniony, ponieważ moneta wznowiła trend spadkowy. Na rynku LTC / BTC rynek znajduje się w trendzie bocznym, moneta oscyluje w ograniczonym zakresie. Kluczowe poziomy

Przed ostatnim załamaniem kupujący szaleńczo starali się wypchnąć monetę powyżej poprzednich szczytów

Jedną z takich prób jest hossa z 30 sierpnia. LTC odbił powyżej 57 $, gdy moneta osiągnęła maksimum 64 $. Pomimo odbicia kupujący nie zdołali przebić się powyżej oporu 64 USD. Litecoin napotkał niedźwiedzia reakcję, gdy LTC spadł do poziomu 48 USD. Niemniej presja sprzedażowa Litecoina może się utrzymywać. W dniu 27 sierpnia trend wzrostowy, moneta spadła do poziomu 56 USD, ale cena skorygowała się w górę. Odwrócona świeca testowała 50% poziom zniesienia Fibonacciego. Oznacza to, że moneta spadnie do poziomu rozszerzenia 2,0 Fibonacciego lub niskiego poziomu 40 USD.

Analiza wskaźnika Litecoin

Tymczasem LTC jest na poziomie 40 dziennego wskaźnika siły względnej. Wskazuje, że Litecoin znajduje się w strefie trendu niedźwiedzi i ma tendencję do spadania. Moneta znajduje się również poniżej linii środkowej 50. Słupki ceny znajdują się poniżej EMA, co sugeruje dalszy ruch monety w dół.

Na wykresie LTC / BTC ruch monety jest ograniczony w zakresie między 0,004600 Ƀ a 0,005400 Ƀ. Byki wcześniej przełamały poziom oporu, aby wypchnąć BTC powyżej oporu, ale zostały odparte. Niedźwiedzie również zepchnęły monetę do niższego przedziału cenowego, aby zatopić monetę, która została udaremniona. Krypto będzie kontynuowało ruch związany z zasięgiem jeszcze przez kilka dni, LTC / BTC znajduje się w niedźwiedzim tempie, ponieważ cena jest poniżej 50% zakresu dziennej stochastyczności.